נתוני שווי הוגן יומיים
 
 


  * תעודות סל עם מחזור המסחר הגבוה ביותר  
 
 

להיות ראויים לאמון שלך

 

בשבילנו, להיות ראויים לאמון שלך זה...

 

להוביל את ענף תעודות הסל בישראל

קבוצת תכלית תעודות סל מציעה לך מגוון רחב של תעודות סל המאפשרות לך חשיפה לכל אפיקי ההשקעה בשוק ההון: מדדי מניות מקומיים ובינלאומיים, מדדי אג"ח ממשלתי וקונצרני, סחורות, תעודות בחסר (שורט) ותעודות מורכבות בצורת תיקי השקעות סחירים.

 

להיות מחויבים לשירות מקצועי ואמין

את עומק המחויבות שלנו תוכלו לבחון בכל תחום החל מהשירות המקצועי והאדיב במחלקת קשרי יועצים, מגוון מוצרים חדשים ומרווחי קנייה ומכירה מדויקים. שקיפות, אמינות ויושרה ללא פשרות אינם רק ערכים, אלא מדיניות מובנית העוברת כחוט השני בין כל עובדי הקבוצה.

 

 

להיות עושי שוק בתעודות הסל שלנו

כעושת שוק רשמית בתעודות המונפקות על ידה, מאפשרת הקבוצה למשקיעים לקבל ציטוטים רציפים ומדויקים בזמן אמת, בכל עת, הן בתקופות יציבות והן בתקופות בהן שוק ההון תנודתי וסוער.

 

 

לספק לך יתרון טכנולוגי מובהק

מקצועיות ללא פשרות משמעה השקעות נרחבות בתשתית טכנולוגית. תכלית תעודות סל מתבססת על מערכות מסחר מהמשוכללות בשוק ההון הישראלי, אשר פותחו באופן בלעדי על ידי קבוצת מייקל דיוויס. הידע והניסיון של קבוצת מייקל דיוויס הובילו לפיתוח מערכות מחשוב בלעדיות המבטיחות לך, באמצעות חדר המסחר, שליטה בזמן אמת על המתרחש במסחר והשגת התוצאות הטובות ביותר.

 

מדיניות ניהול הסיכונים

השקעה בטכנולוגיה מתקדמת ושימת דגש על מודולים לניהול הנכסים, הינה חלק בלתי נפרד ממדיניות ניהול הסיכונים. החיבור הישיר של מערכות המחשוב בין מחלקות ה- Front Office לבין מחלקת ה- Back Office יוצרת תמונה המאפשרת יכולת ניהול סיכונים אופטימלית.

 

להיות זמין עבורך בכל עת

אנחנו בתכלית תעודות סל מבינים את הצורך במתן מענה מהיר ומקצועי לכל שאלותיך וזאת על מנת שתוכל לשמש כמקור מידע אמין ומקצועי לכל לקוחותיך. לכן, במחלקת קשרי היועצים שלנו תקבל כלים חיוניים כמו מידע על עולם תעודות הסל בכלל ותעודות הסל שלנו בפרט, גישה למחשבונים, גישה לסקירת כלכליות ועוד.

בשבילנו, בדיוק כמוך, להיות מקצוענים זה להיות שם בשבילך בכל עת.

 
אודות תכלית תעודות סל
הנהלה
מבנה בעלות